Home Newsy Rusza program publicznych testów dla systemu tvOS
Rusza program publicznych testów dla systemu tvOS
0

Rusza program publicznych testów dla systemu tvOS

0

Na oficjalnej stronie Apple poświęconej tematyce przystawki telewizyjnej Apple TV czwartej generacji i dedykowanemu jej systemowi pojawiła się właśnie informacja, która powinna zaciekawić wszystkie osoby biorące udział w programie publicznych testów. Jak się okazuje platforma tvOS niedługo dołączy do akcji, w której każdy zainteresowany będzie mógł testować najnowsze oprogramowanie. 

Dotąd programem publicznych testów objęte były tylko dwa z czterech systemów od Apple, a mianowicie macOS oraz iOS. Pozostałe dwa, czyli watchOS i wymieniony wyżej tvOS z każdą testową aktualizacją kierowane były wyłącznie do deweloperów zarejestrowanych w płatnym programie deweloperskim.

Wraz z najnowszymi wersjami softu od Apple jednak nadejdą niebawem zmiany w zakresie publicznych testów. Program ma poszerzyć się właśnie o system dedykowany Apple TV. Prawdopodobnie publiczne testy tvOS 11 ruszą z miejsca wraz z opublikowaniem przez Apple testowych wersji platform iOS 11 oraz macOS High Sierra w ramach tego samego programu, czyli z końcem czerwca lub początkiem lipca.

Do programu publicznych testów można zapisać się na dedykowanej stronie Apple.

Źródło: Apple

 

Rusza program publicznych testów dla systemu tvOS

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)