Rewolucyjne Face Time
0

Rewolucyjne Face Time

0

Face Time można bez watpienia nazwać swojego rodzaju przełomem w dziedzinie wideorozmów. IPhone łącząc cechy dobrej kamery i przejrzystego wyświetlacza daje możliwość rozmowy ?twarzą w twarz? w innowacyjny sposób

Rozmowa przy użyciu programy Face Time jest wyjątkowa już od momentu jej nawiązania. Wystarczy wybrać kontakt z którym chce się nawiązać połączenie i poczekać na akceptację z drugiej strony. Nie trzeba konfigurować konta, ani wpisywać danych.
Podobnie sprawa wygląda jeśli chce się przełączyć rozmowę z trybu normalnego do trybu wideo.

Konferencje i rozmowy przeprowadzać możemy zarówno w pionowym jak i poziomym układzie wyświetlacza, w bezproblemowy sposób. Na całym ekranie telefonu możemy obserwować naszego rozmówcę dzięki kamerze dostosowanej i zaprojektowanej specjalnie z myślą o tego typu połączeniach.

Opis produktu i pozostałe korzyści wynikające z jego posiadania możemy poznać przechodząc do strony producenta, przez link.

Wideorozmowa jeszcze nigdy nie była tak prosta, ale nie mamy wątpliwości że również w tej dziedzinie Apple dokona kolejnych postępów. Jak na razie firma dokłada wszelkich starań aby korzystanie z jej produktów było łatwe, przyjemne i ułatwiało użytkownikom codzienne czynności.

Oceń post
tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *