Rendery nadchodzących modeli iPada Pro
0

Rendery nadchodzących modeli iPada Pro

0

W ostatnim czasie media coraz bardziej skupiają się na nowych modelach iPada Pro niż na wersjach iPhone’a jakie już zadebiutowały na rynku. Nic dziwnego nadchodzące tablety mają charakteryzować się całkiem nowym designem, a ich premiera przewidziana jest nieoficjalnie na koniec października lub początek listopada.

Przyszłe iPady Pro są więc doskonałym tematem dla rozmaitych newsów publikowanych w sieci. O urządzeniach tych wiadomo już, że będą charakteryzowały się odmienionym wyglądem, w którym dominującą rolę odegra bezramkowy ekran.

Ostatni z raportów zakłada także wyposażenie tychże urządzeń w nowe złącze Magnetic Connector, dodanie wsparcia dla ulepszonej technologii Face ID działającej również w trybie poziomym oraz wsparcia dla rysika Apple Pencil drugiej generacji.

Wszystkie te plotki znalazły swoje odzwierciedlenie na renderach jakie w ostatnim czasie pojawiły się w sieci za sprawą serwisu Slashleaks. Na grafikach widać iPada Pro w dwóch wersjach: z ekranem o rozmiarze 11 cali, który miałby zastąpić obecny model z wyświetlaczem 10,5 cala oraz wersję 13 cali. Każde z urządzeń posiada ekran pozbawiony ramek przez co odbiegają one wyglądem od obecnych modeli.

Na jednej z grafik widać również jeden z wymiarów jakim cechować ma się któryś z przyszłych modeli iPada Pro. Jest nim grubość wynosząca 5,86 mm. Dla porównania obecny model z ekranem 10,5 cala posiada grubość 6,1 mm, a większy odpowiednik 6,9 mm.

Źródło: Slashleaks

 

Rendery nadchodzących modeli iPada Pro

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.