Klienci Santander Bank Polska mogą już dokonywać bezpiecznych płatności zbliżeniowych za pomocą smartwatchy Fitbit Versa™ i Fitbit Ionic™
0

Klienci Santander Bank Polska mogą już dokonywać bezpiecznych płatności zbliżeniowych za pomocą smartwatchy Fitbit Versa™ i Fitbit Ionic™

0

Fitbit (NYSE:FIT), wiodąca światowa marka ubieralnych urządzeń monitorujących aktywność, ogłosiła dziś dostępność usługi Fitbit Pay™ dla klientów Santander Bank Polska, którzy posiadają smartwatche Fitbit Versa™ lub Fitbit Ionic™. Fitbit Pay™ zapewnia użytkownikom wygodę i swobodę płatności mobilnych, dzięki czemu mogą zostawić swój smartfon i portfel w domu i z łatwością dokonywać bezpiecznych zakupów w sklepach, w których akceptowane są płatności zbliżeniowe.

“Stale poszukujemy nowych rozwiązań ułatwiających codzienne życie naszych klientów. Tym bardziej, cieszymy się, że możemy zaoferować możliwość płatności zbliżeniowych również polskim użytkownikom. Fitbit Pay™ pomaga firmie rozszerzyć zasięg na całym świecie, aby zwiększyć zaangażowanie obecnych klientów i przyciągnąć nowych, ułatwiając użytkownikom płacenie za zakupy w dowolnym miejscu – bez konieczności posiadania portfela lub smartfona” – powiedział Rareș Florea, Regional Country Manager Fitbit.

“Polacy coraz chętniej korzystają z nowoczesnych form płatności, stawiając na wygodę oraz bezpieczeństwo transakcji. Dlatego Santander Bank Polska, jako pierwszy bank w Polsce, wprowadził do oferty płatności Fitbit Pay” – dodał Błażej Mika, dyrektor Departamentu Produktów Płatniczych i Relacji z Partnerami.

Klienci Santander Bank Polska mogą z łatwością dodać kartę debetową, kredytową lub firmową (VISA, Mastercard) do swojej aplikacji Fitbit i używać swojego zegarka do dokonywania płatności bezpośrednio z nadgarstka, wykonując proste kroki w aplikacji mobilnej Fitbit na urządzeniach z systemem Android lub iOS, aby dodać karty do Fitbit Wallet. Dokonywanie mobilnych płatności zbliżeniowych w sklepach akceptujących tę usułgę jest również bardzo łatwe w obsłudze. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać lewy przycisk, aż karta płatnicza pojawi się na wyświetlaczu zegarka Fitbit i przytrzymać go nad terminalem płatniczym, aż pojawi się potwierdzenie płatności.

Korzystając ze standardowej platformy do tokenizacji, dane karty użytkownika nigdy nie są ujawniane ani udostępniane sprzedawcom ani firmie Fitbit. Ponadto chroniony kod PIN jest wybierany przez użytkownika podczas konfiguracji urządzenia, aby zapewnić dodatkową warstwę ochrony.

Usługa Fitbit Pay™ jest wspierana w ponad 100 bankach i kartach płatniczych takich jak American Express, Mastercard i Visa. Fitbit Pay będzie również dostępny w opasce fitness Fitbit Charge 3™ Special Edition od listopada 2018 roku.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat konfiguracji systemu płatności bezstykowych, odwiedź nasze internetowe zasoby Fitbit Pay™ w naszej społeczności i wideo.

 

Klienci Santander Bank Polska mogą już dokonywać bezpiecznych płatności zbliżeniowych za pomocą smartwatchy Fitbit Versa™ i Fitbit Ionic™

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *