Recenzja YEN Folio Carbon Texture – doskonale wykończone etui dla małego i dużego iPada od Cooler Master
Recenzja YEN Folio Carbon Texture – doskonale wykończone etui dla małego i dużego iPada od Cooler Master

Recenzja YEN Folio Carbon Texture – doskonale wykończone etui dla małego i dużego iPada od Cooler Master

0

Master Cooler nie odpuszcza i wprowadza do sprzedaży kolejne niezwykle praktyczne i doskonale wykończone case?y dla iPadów. Firma podesłała nam model YEN Folio Carbon Texture dla iPad 2-4 generacji oraz iPada Mini.

Smart Case ten wykonany został z materiału w dotyku przypominającego skórę z fakturą carbonu. Do obszycia wewnętrznej części etui użyto mikrofibry, której zadaniem jest dbanie o delikatny i podatny na zarysowania szklany ekran tabletu.

Tylna część to już plastikowe gumowane plecki, które chronią tylną, delikatną obudowę iPada. Plecy również został ozdobione materiały o fakturze carbonu.

Producent zadbał o odpowiednio dopasowane wycięcia na multimedialny głośnik złącze dokujące w obu rozmiarach, złącze słuchawkowe czy dostęp do klawiszy funkcyjnych do blokowani zmiany orientacji ekranu czy regulacji głośności.

Etui jest bardzo dobrze dopasowane do wielkości iPada. Dzięki temu pewnie trzyma go w uchwycie dając nam poczucie solidności. Delikatna gumowa powłoka, którą wyściełana jest cała powierzchnia plastikowej obudowy dba o to by wraz z używaniem urządzenia nie pojawiły się na nim mikro ryski.

Trójdzielny podział przedniej klapy YEN Folio pozwolił na zapewnienie użytkownik możliwości wygodnego korzystania z tabletu w niemal każdej płaszczyźnie. W zależności od odpowiedniego zagięcia elementu,, możemy postawić tablet w pozycji pionowej i horyzontalnej, a także używać go pod kątem 45 i 60 stopni. Zwinięcie pokrywy w rulon natomiast daje nam kąt 10 lub 80 stopni w zależności od tego, jak ustawimy urządzenie.

Producent zadbał także o wsparcie dla funkcji Wake Up/Sleep w iPadzie. Pozwala ona na automatyczne blokowanie tabletu i przełączanie go w tryb uśpienia w momencie gdy go zamkniemy, a także na wybudzenie bez konieczności odblokowywania ekranu, gdy pokrywę uniesiemy.

W sprzedaży dostępna jest również wersja dla mniejsze iPada Mini. Każde z etui producent oferuje w kilku ciekawych odcieniach.

Mając okazję dłużej korzystać z YEN Folio mogę podsumować tylko w jeden sposób – bardzo dobre i wcale nie drogie etui, które spełni oczekiwania najbardziej wybrednych. Świetnie chroni, świetnie wygląda i pozwala na ustawienie w niemal dowolnej pozycji. Czego chcieć więcej? Może jednego… takiego samego etui dla mojego nowego nabytku – iPada Air 😉

Recenzja YEN Folio Carbon Texture – doskonale wykończone etui dla małego i dużego iPada od Cooler Master

 

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Świetnie wykończony
  • Miły w dotyku
  • Idealnie dopasowany
  • Doskonale chroni przez upadkiem i zarysowaniem
  • Pozwala na ustawienie tabletu w wielu płaszczyznach

Wady

  • Brak
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *