Recenzja uchwytu samochodowego Speck Car Vent Mount for MagSafe dla iPhone 15 Pro i innych
Recenzja uchwytu samochodowego Speck Car Vent Mount for MagSafe dla iPhone 15 Pro i innych

Recenzja uchwytu samochodowego Speck Car Vent Mount for MagSafe dla iPhone 15 Pro i innych

0

W dzisiejszym świecie posiadanie smartfona w samochodzie stało się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. I choć korzystanie z telefonu podczas jazdy jest nagradzane wysokim mandatem, to niech pierwszy rzuci kamień, kto prowadząc, nigdy nie chwycił za iPhone’a podczas jazdy. Dlatego tak ważne jest, aby towarzyszące nam akcesorium były nie tylko wygodne, ale także bezpieczne. Speck ClickLock Car Vent Mount For MagSafe to innowacyjny uchwyt samochodowy, który spełnia oba te kryteria, przeznaczony dla modeli iPhone serii 15/14/13/12, pozwala utrzymać telefon na wysokości deski rozdzielczej poprzez montaż na kratce nawiewu, czyli takiej, na której instalowane są systemu multimedialne w nowych samochodach, łatwo go odkładać i zdejmować jedną ręką, a razie potrzeby szybko z niego skorzystać.

Antypoślizgowa Blokada Magnetyczna

Jednym z kluczowych atutów tego uchwytu jest innowacyjna technologia ClickLock™, która doskonale integruje się z funkcją MagSafe®. Tworzy ona antypoślizgową blokadę magnetyczną, eliminując ryzyko ślizgania się i upadku urządzenia, nawet podczas jazdy po nierównym terenie. To rozwiązanie, które daje pewność, że Twój iPhone pozostaje w bezpiecznym miejscu, niezależnie od warunków na drodze.

 

Ostatnio pokazywałem Wam jedno z etui marki Speck, która jest autorem tego rozwiązania. Jego recenzję możecie przeczytać tutaj. Technologia ta łączy w sobie funkcjonalność jabłkowego MagSafe z mocnymi magnesami z blokadą przepiszczenia ClickLock. Dzięki niej przypadkowe zbyt mocne muśnięcie po ekranie nie przemieści telefonu, co mogłoby się w konsekwencji zakończyć jego odczepieniem i upadkiem na podłogę.

Mały magnesik w etui przyciąga do siebie ruchomy element blokady w uchwycie, przez co etui, które przylgnie do uchwytu nie przemieszcza się na boki.
@applemobile.plUchwyt dla iPhone 15 Pro marki Speck Car Vent Mount z MagSafe i ClickLOCK♬ oryginalny dźwięk – APPLEMOBILE.PL – APPLEMOBILE.PL

Wygodna regulacja i łatwy montaż.

Uchwyt posiada obracany przegub kulowy, co umożliwia pełne dostosowanie kąta widzenia.

Kulowe mocowanie pozwala dość swobodnie obracać skierowanym do nas telefonem, bądź w stronę pasażera.

Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą, czy pasażerem, zawsze znajdziesz optymalną orientację ekranu. Co ważne, montaż i demontaż urządzenia można przeprowadzić jedną ręką, co wpływa na ogólną wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Montaż na kratce nawiewu jest bezproblemowy i łatwy do przeprowadzenia.

Porządek z kablami w samochodzie

Wbudowany uchwyt na kabel to kolejna wygodna cecha tego akcesorium.

Dzięki niemu unikasz zamieszania przewodów w kabinie samochodu, co sprzyja porządkowi i eliminuje potencjalne rozproszenie uwagi podczas prowadzenia pojazdu. Zbyt długi kabel można zawinąć pod uchwytem i dzięki temu nic nie będzie nam się pałętać na wysokości przycisków funkcyjnych samochodu.

Montaż uchwytu w samochodzie nie utrudnia obsługi innych jego funkcjonalności.

Ekologia

Speck ClickLock Car Vent Mount For MagSafe pasuje do większości standardowych otworów wentylacyjnych w samochodach. Co więcej, działa również z etui MagSafe® innych renomowanych marek, co daje użytkownikowi swobodę wyboru – wybiera świetne Spack z ClickLock czy inne etui, które po prostu jest kompatybilne z MagSafe.

Dużą zaleta jest fakt, że z uchwytu może skorzystać także osoba postronna, majaca etui MagSafe, ale niekoniecznie posiadająca etui ClickLock.

Sprawdzałem na etui od marki NJORD, które nie ma ClickLock, ale ma MagSafe. Telefon trzyma się mocno. Nie odpada. Jest to zatem bardzo dobry uchwyt niezależnie od tego, jakie etui MagSafe posiadamy, choć największą robotę robi z etui od Speck z ClickLock.

Tak prezentuje się Speck Car Vent Mount po otwarciu opakowania.

Speck ClickLock Car Vent Mount For MagSafe to propozycja, która łączy w sobie bezpieczeństwo, wygodę i ekologię. Dzięki tej innowacyjnej konstrukcji możesz korzystać z funkcji MagSafe w pełni, niezależnie od warunków na drodze, a jednocześnie dbasz o środowisko. To akcesorium, które idealnie wpisuje się w potrzeby współczesnych kierowców, łącząc funkcjonalność z innowacją. Produkt jest wykonany w 50% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, co podkreśla troskę producenta o środowisko.

Solidny i smukły uchwyt samochodowy dla iPhone 15 Pro z MagSafe i ClickLock.

Jeżeli poszukujecie magnetycznego etui, które jest smukłe, solidne, pozwala ukryć pod nim kabel, odchylić je w dowolnym kierunku, a przy tym pozwala na skorzystanie ze zwiększającej stabilność technologii ClickLock, to będzie to świetna propozycja dla Ciebie.

Uchwyt do recenzji udostępnił sklep Jablecznik.pl

5/5 - (4)
ZaletyWady

Zalety

  • Smukły i niewielki
  • Solidnie trzyma, szczególnie przy etui ClickLock
  • Spokojnie utrzymuje ciężki telefon jakim jest iPhone 15 Pro
  • Można wygodnie ukryć pod nim kabel do ładowania
  • Współpracuje nie tylko z etui Speck, ale z każdym z MagSafe

Wady

  • Nie posiada wbudowanej ładowarki indukcyjnej
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *