Recenzja JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPada Air – najcieńszy Smart Case dla iPada Air od JCPAL
Recenzja JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPada Air – najcieńszy Smart Case dla iPada Air od JCPAL

Recenzja JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPada Air – najcieńszy Smart Case dla iPada Air od JCPAL

0

Marka JCPAL, która przebojem weszła na nasz rynek za sprawą protektorów na ekran telefonów iPhone 5/5C/5S wykonanych ze szkła, wprowadziła do oferty wysokiej jakości etui dla najnowszej odsłony tabletu Apple – iPad?a Air. Miałem okazję testować etui dedykowane obu wersjom kolorystycznym.

JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPad Air 4

Produkt ten jest niezwykle podobny do oferowanego przez Apple Smart Case. Chroni więc nie tylko dość delikatną szklaną powierzchnię ekranu iPada, ale również jego tylną aluminiową obudowę.  Przednia część podobnie jak smart case i smart cover Apple, jest dzielona na trzy dzięki czemu możemy ją zwinąć w rulonik i użyć jako podstawki.

JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPad Air 8

Oczywiście element ten jest wyposażony w magnesik, dzięki czemu nasz tablet wie, kiedy ma odkryty ekranik, a kiedy powinien przełączyć się w tryb uśpienia.

JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPad Air 9

Plecki ciemnego etui idealnie wpisują się w kolorystykę ciemnej wersji iPada Air. Całość komponuje się niezwykle elegancko. Plecki posiadają odpowiednie wycięcia na port Lightening (bez możliwości podłączenia przejściówki z dock 30 pin!), klawisze regulacji głośności, włącznik czy mikrofon nagrywania wideo.

JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPad Air 10

Dla zapewnienia trwałości tylnej części etui, producent wyłożył jej większą część tym samym materiałem, który użyty został na przodzie. Nadało to temu użytecznemu gadżetowi szyku. Oczywiście wspomniany materiał to specjalna syntetyczna skóra, która ma być odporna na mechaniczne uszkodzenia.

JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPad Air 11

Największą zaletą tego etui jest nie tylko dobra ochrona delikatnego urządzenia z jabłkiem na obudowie, ale przede wszystkim jest smukłe kształty. Dzięki temu nawet po założeniu etui i zamknięciu klapy, nie mamy przykrego wrażenia sporego powiększenia gabarytów tabletu.

JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPad Air 2

Plastikowa wkładka jest idealnie dopasowana do rozmiarów urządzenia, dzięki czemu pozwala delikatnie go zamontować wewnątrz, a w razie potrzeby zdemontować bez obawy, że połamiemy albo etui lub porysujemy obudowę iPada.

JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPad Air 13

Całość bardzo mi się podoba i czarne zapewne zostanie już zemną. Białe etui jest równie piękne, jednak jego biała powłoka do mnie nie przemawia z racji dość łatwego zbierania kurzu i brudu. Jego śnieżnobiała syntetyczna skóra podczas mojego użytkowania iPada zaraz zrobiłaby się czarna.

JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPad Air 14

Jednakże jeżeli kupiliśmy tablet w kolorze białym, to zdecydowanie polecałbym wybór właśnie tej wersji kolorystycznej. Będzie się z nim doskonale komponować.

JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPad Air 15

Etui dostępne będzie już wkrótce w naszym sklepie internetowym https://sklep.applemobile.pl

kup ten produkt

 

Zalety:

  • Ultra cienkie
  • Chroni cały tablet
  • Swietnie wykonany

 

Wady:

  • Brak możliwości podłączenia kabla z przejściówką 30 pin

Recenzja JCPAL Casense Book Jacket Select dla iPada Air – najcieńszy Smart Case dla iPada Air od JCPAL

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *