Recenzja JBL Under Armour Sport Wireless PIVOT – recenzja genialnych! słuchawek sportowych
Recenzja JBL Under Armour Sport Wireless PIVOT – recenzja genialnych! słuchawek sportowych

Recenzja JBL Under Armour Sport Wireless PIVOT – recenzja genialnych! słuchawek sportowych

0

W moje ręce trafił sprzęt, który wywołał u mnie wielki zachwyt. Mimo, iż można nazwać to kolejnymi słuchawkami sportowymi, to jednak jest w nich coś co przykuwa uwagę od reszty kandydatów. Mowa o JBL Under Armour Sport Wireless Pivot, do których testu zapraszam.

Firmy JBL nikomu nie trzeba przedstawiać, ale tym razem firma poszła o krok dalej niż zwykle i stworzyli coś, co jest jeszcze bardziej interesującego niż mogło by się wydawać.

 

Co znajdziemy w zestawie z JBL Under Armour Sport Wireless PIVOT ?

Słuchawki przychodzą w nasze ręce zapakowane w rewelacyjnie prezentujące się pudełko, może i jest to tylko detal, ale w moim mniemaniu jest to ważny element wyposażenia każdego produktu. Czarne, matowe pudełko skrywa na sobie opis odnośnie naszego modelu słuchawek, oraz przedstawia ich wygląd. Opakowanie jest dwuczęściowe.  Wysuwana część zestawu skrywa w sobie całą zawartość, która najbardziej nas wszystkich interesuje.

Naszym oczom ukazują się pięknie prezentujące się słuchawki – nie mogłem się napatrzeć jak dobrze to wygląda. Po podniesieniu „stelaża” światło dzienne ujrzą elementy takie jak: wymienne nakładki w trzech rozmiarach (skrzydełka), wymienne gumki w różnych rozmiarach (które na dodatek nie zostały zapakowane bylejak, a w porządne, solidne, zamykane woreczki), przewód micro USB służący do naładowania słuchawek. Na deser zostaje jeszcze fajnie wykonane etui, które według producenta przepuszcza, a co z tym idzie, wentyluje nasze słuchawki.

Do kompletu brakuje tylko czegoś ekstra? Efekt zaskoczenia, może sprawić nam członkostwo premium w „MapMyRun” na 12 miesięcy. Czym jest ta aplikacja? Dzięki premium uzyskujemy dostęp do chociażby śledzenia naszych treningów i np. monitorowania postępów jakie wykonujemy. Tak bogaty zestaw od razu pokazuje, że mamy do czynienia z słuchawkami z wyższej ligi.

Jakość wykonania JBL Under Armour Sport Wireless PIVOT  to znów najwyższy poziom!

Co tu dużo mówić, słuchawki wykonane są genialnie. Mógłbym wypisywać setki linijek tekstu jak dobrze to wszystko zostało wykonane, ale nie o to tu chodzi. JBL Sport Wireless Pivot to w dużej mierze połączenie kilku solidnych materiałów – aluminium, guma, pleciony(sznurkowy) kabel. To wszystko przekłada się na rewelacyjny rezultat, nie ma mowy o jakichkolwiek kompromisach, tu wszystko jest na tip top.

Bliżej prawej słuchawki, na przewodzie umiejscowiony został pilot sterujący, w który wbudowana została bateria o pojemności 170 mAh zapewniającą czas słuchania muzyki na poziomie około 9 godzin. Jakość wykonania pilota jest…co tu dużo mówić znów bez jakichkolwiek uwag. Mógłbym na siłę przyczepić się do jego rozmiarów, choć w niczym to nie przeszkadza podczas użytkowania, ponieważ słuchawki są bardzo dobrze wyważone i nic nie powoduje dyskomfortu. Słuchawki są w pełni wodoodporne, podkreśla to klasa wodoszczelności IPX7.

Jakość dźwięku? JBL znów to zrobił…

Chciałbym powiedzieć o nich coś co mi się niepodoba, ale nie da rady, pod względem dźwięku jest fenomenalnie! JBL od dawna jest dla mnie liderem pod kątem dźwięku, każdy produkt od nich wpisuje się w moje gusta. Warto jednak sprawdzić słuchawki jak ma się taką okazję na własnej skórze, stawiam jednak, że nikt się nie zawiedzie tym co usłyszy. Po raz kolejny pokazali, że robią to najlepiej!

Dźwięk jest dobrze wyważony, zbalansowany i klarowny. Basu nie brakuje, ale też nie buczy, ani nie dudni – jest po prostu przyjemny. Reszta dźwięków idzie w parze z niskimi i pokazują pazur w każdym gatunku muzycznym. Słuchawki mimo iż sportowe, to korzystałem z nich i korzystam nadal w domowym zaciszu pisząc na przykład tą recenzje przy akompaniamencie muzyki słuchanej właśnie na tych JBL’ach. Waga samych słuchawek wynosi tylko 16,5g!

 

Słyszysz mnie? Halo…!

Słuchawki posiadają ciekawą funkcję nazywaną przez JBL’a „Bionic Hearing”, która aktywowana jest przy pomocy jednego guzika na pilocie sterującym. Dzięki tej technologii otrzymujemy dwie opcję, pierwsza z nich sprawia, że muzyka ucicha, a mowa staje się wyraźna i donośna. Idealna funkcja, aby praktycznie nie ściągać słuchawek z uszu. Druga funkcja nazwana „Ambient Aware” omawianej technologii umożliwia intensywniejsze doznania muzyczne przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu dźwięków z otoczenia.

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Fenomenalna jakość wykonanai
  • Dobrej jakości materiały, które razem tworzą solidną całość
  • Bogaty zestaw sprzedażowy, w którym oprócz gumek i wymiennyh nakładek znalazło się miejsce na etui
  • Dodatek w postaci subskrypcji premium w zestawie z słuchawkami
  • Rewelacyjna jakość dźwięku
  • Wygoda i komfort, który sprzyja uprawianiu sportu i nie tylko

Wady

  • W mojej ocenie - brak szczególnych wad
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *