Recenzja etui Incase Compact Sleeve in Woolenex dla Macbook Pro 16 | Genialne etui do przechowywania i przenoszenia komputera z wysoce odpornego materiału Woolenex
Recenzja etui Incase Compact Sleeve in Woolenex dla Macbook Pro 16 | Genialne etui do przechowywania i przenoszenia komputera z wysoce odpornego materiału Woolenex

Recenzja etui Incase Compact Sleeve in Woolenex dla Macbook Pro 16 | Genialne etui do przechowywania i przenoszenia komputera z wysoce odpornego materiału Woolenex

0

W końcu doczekaliśmy się w ofercie świetnego etui Incase Compact Sleeve z materiału Woolenex dla Macbooka Pro o przekątnej ekranu 16 cali! Jest to klasyczne etui do przechowywania i przewożenia komputera, które dodatkowo wyposażone zostało w praktyczną kieszeń.

Jeżeli śledzicie moje recenzje, to zapewne kojarzycie, jak bardzo lubię akcesoria marki Incase dla komputerów Apple. Amerykański producent robi wysokiej jakości akcesoria ochronne dla komputerów z logo nadgryzionego jabłka, szczególnie chętnie sięgając po bardzo wytrzymały i odporny materiał Woolenex.

Czym jest materiał Woolenex?

Jeżeli nie wiecie, czym jest Woolenex, to zdecydowanie musicie nadrobić zaległości, a gwarantuję, że gdy trochę o tym materiale poczytacie, a następnie trafi on na obudowę Waszego komputera, to nie będziecie chcieli żadnego innego.

Jestem idealnym przykładem potwierdzającym powyższą tezę – mam okazję testować, a przez to używać wielu różnych etui dla mojego Macbooka, ale i tak, jak na razie po testach zawsze wracam do etui Incase Textured Hardshell in Woolenex dla Macbook Pro 16”.

Tkanina ta jest idealnym materiałem do produkcji elementów ochronnych. Dlatego producent trwałych etui, toreb i obudów tak chętnie po nią sięga.

Wygląda ona nie tylko bardzo dobrze i atrakcyjnie, ale przy tym jest wyjątkowo wytrzymała na przetarcia, wodoodporna, pozbawiona efektu rozciągania, trwała w warunkach wysokiego UV.

Przy tym daje się bardzo łatwo czyścić, dzięki czmeu zawsze wygląda świeżo i czysto.

Etui dla dużego Macbooka 16 cali lub podobnego komputera o takiej przekątnej

Etui Incase Compact Sleeve in Woolenex w odróżnieniu od wielu akcesoriów tej marki charakteryzuje się sporą uniwersalnością. Oznacza to nic innego, jak możliwość skorzystania z niego nie tylko z 16 calowym komputerem Apple, ale także każdym innym laptopem, którego rozmiary na to pozwalają.

Kieszeń zabezpieczona jest solidnym i masywnym zamkiem błyskawicznym. Zamek ten bardzo łatwo i bez utrudnień daje się zapiąć i odpiąć, niezależnie od tego, czy etui jest puste, czy też wypchane umieszczonym wewnątrz komputerem.

Korzystanie z zamka ułatwiają ładne dyskretne zawieszki z logo producenta.

Wnętrze etui wyłożone zostało bardzo miękkim, puchatym i przyjemnym w dotyku materiałem imitującym futro. Nie ma wiec obawy o to, że zastosowany materiał mógłbym zarysować powierzchnię ekranu.

Dodatkowa kieszeń na… 

No właśnie, na co? W zasadzie na wszystko, ponieważ kieszeń jest dość spora, a jej zapięcie, to także solidny i sprawnie działający zamek błyskawiczny. Możemy więc z powodzeniem wraz z komputerem zabrać w jednym etui przenośny dysk, myszkę, a nawet zasilacz.

Kieszeń to jeden z tych elementów, których brakowało w moim dotychczasowym etui do przenoszenia komputera. Tym bardziej cieszę się, że to etui w ten jakże przydatny i w zasadzie potrzebny element zostało wyposażone.

Podsumowując

Marka Incase to top of the top wśród producentów akcesoriów dla produktów Apple. Potwierdza to fakt, że jest to jeden z niewielu producentów, którzy mogą się poszczycić statusem Apple Exclusive, a jej produkty są oferowane w oficjalnych Apple Store Retail.

Sam używam tych produktów i mogę je szczerze polecić. Po zakupie się nie zawiedziecie.

Etui Incase Compact Sleeve in Woolenex dla Macbook Pro 16 do recenzji dostarczył sklep TopBuy.eu

5/5 - (2)
ZaletyWady

Zalety

  • Wysokiej jakości materiał Woolenex
  • Bardzo dobrze dopasowane, także gdy używamy dodatkowej case'u dla Maka
  • Praktyczna i pojemna dodatkowa kieszeń na akcesoria
  • Wodoodporny materiał
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *