0

RebelSIMCard – konkurencja dla GEVEY. SIMLOCK z iPhone 4 z iOS 4.3.1

0

Już za kilka dni na rynek trafi bezpośrednia konkurencja dla kart oszukujących blokadę SIMLOCK  Gevey. Nowy produkt dostępny będzie od 6 kwietnia w cenie 39,99 funtów.

RebelSIMCard działa w analogiczny sposób jak GEVEY. Tutaj również blokada jest omijana przez częste nawiązywanie połączeń z numerem alarmowym 112. Korzystanie z niej jest nie do końca legalne, ponieważ co jakiś czas zajmowana jest linia numeru alarmowego przez nasz telefon. W konsekwencji nasz telefon może zostać nawet zbanowany u operatorów, a przez to całkowicie bezużyteczny.

Karta sprzedawana będzie razem ze specjalnie zmodyfikowaną szufladą dla telefonu iPhone 4. Obsługiwane wersje oprogramowania: BB; 1.59.00 / 03:10.01 / 02.10.04 / 04.10.01,  iOS; 4.1, 4.2, 4.2.1, 4.3 & 4.3.1

Kartę można kupić na https://rebelsimcard.com/rebel-micro-sim-card.html

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *