Home Newsy Przystępny cenowo telewizor Philips OLED706 dostępny w sprzedaży
Przystępny cenowo telewizor Philips OLED706 dostępny w sprzedaży
0

Przystępny cenowo telewizor Philips OLED706 dostępny w sprzedaży

0

Marka Philips TV & Sound wprowadza na rynek model Philips OLED706. Telewizor jest wyposażony w procesor P5, matrycę 120 Hz oraz HDMI 2.1. Całość uzupełnia trójstronny system Ambilight, Smart TV na bazie Android 10 oraz system dźwiękowy o mocy 50W. Dzięki takim funkcjom nowy model jest idealnym wyborem dla graczy i entuzjastów kina domowego szukających przystępnego cenowo telewizora w technologii OLED.

Telewizor wyposażono w panel o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który zapewnia wyraźny, ostry i płynny obraz, dzięki czemu sprawdzi się podczas grania w gry oraz oglądania relacji sportowych. Bezproblemową współpracę z konsolami nowej generacji zapewnia HDMI 2.1 z obsługą technologii VRR i FreeSync, która gwarantuje rozrywkę w najwyższej jakości obrazu. Input lag wynosi zaledwie 12 ms i jest jednym z najniższych wyników wśród telewizorów OLED. Model automatycznie przełącza się na ustawienie bardzo niskiego poziomu opóźnień po rozpoczęciu gry na konsoli.

Urządzenie wyposażono w procesor Philips P5, który oferuje m.in. redukcję szumów w odtwarzanym materiale, wierniejsze odwzorowanie kolorów, odcieni skóry oraz lepszy kontrast dla wszystkich treści. Procesor posiada również funkcję korygowania obrazu dzięki unikatowej technologii Philips Perfect Natural Reality, a także oferuje prawdziwą jakość HDR poprzez obsługę formatów HDR10 i HDR10+ oraz wsparcie treści Dolby Vision. Fani wieczornych seansów oraz gracze docenią też 3-stronny system Ambilight, dzięki któremu można poczuć się jeszcze bardziej w środku akcji.

Philips OLED706 jest dostępny w dwóch przekątnych: 55” kosztuje 5199 zł, zaś wersja 65” – 6999 zł.

Przystępny cenowo telewizor Philips OLED706 dostępny w sprzedaży

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *