Home Newsy Fresh 'n Rebel przedstawia nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Twins 1 True Wireless
Fresh 'n Rebel przedstawia nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Twins 1 True Wireless
0

Fresh 'n Rebel przedstawia nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Twins 1 True Wireless

0

Podczas październikowej prezentacji w Rotterdamie, holenderska marka ogłosiła jesienne nowości wśród których znalazł się model bezprzewodowych słuchawek dousznych Twins 1 True Wireless. Czym prezentowane słuchawki różnią się od pozostałych modeli dousznych od Fresh ‘n Rebel? Komu przypadnie do gustu nowość spod szyldu „kraba”?

Dopracowane w każdym calu

Twins 1 True Wireless od Fresh ‘n Rebel to bezprzewodowe słuchawki gwarantujące bardzo dobrą jakość dźwięku, które mogą odtwarzać muzykę przez 24 godziny łącznie. Na tyle godzin dostarczy mocy akumulator w etui ładującym. Jeśli jednak nosimy słuchawki non stop na uszach, to należy pamiętać, że szybkie zasilanie będzie konieczne po ok. 4 godzinach aktywnego użytkowania. Samo etui ładujące ma niewielkie rozmiary, solidną konstrukcję, atrakcyjny design i oczywiście fantastyczne kolory.

Z wkładką czy bez?

Bezprzewodowe słuchawki douszne Twins 1 są dostępne w wersjach z wkładką i bez wkładki. Wersja Twins 1 z wkładką jest dostarczana z 3 parami miękkich silikonowych wkładek dousznych w różnych rozmiarach, które dopasowują się do ucha i zapewniają pasywną redukcję hałasu. Twins 1 bez wkładek z kolei pozwalają zachować większą świadomość otoczenia. Wybór modelu zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji słuchacza. Warto porównać na stronie producenta obie wersję, aby wybrać najlepszą.

Poza etui ładującym, silikonowymi wkładkami i słuchawkami w zestawie otrzymujemy również kabel do ładowania (USB-C). Czas ładowania etui ładującego wynosi godzinę, podobnie będzie w przypadku ładowania samych słuchawek.

Twins 1 Fresh ‘n Rebel  są już dostępne do kupienia w najlepszych polskich sklepach z elektroniką. Cena wynosi ok. 189 PLN. Więcej informacji na https://www.freshnrebel.com

Fresh 'n Rebel przedstawia nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Twins 1 True Wireless

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *