Home Newsy Przeciek dotyczący zmian jakie pojawią się w finalnej wersji watchOS 4.1
Przeciek dotyczący zmian jakie pojawią się w finalnej wersji watchOS 4.1
0

Przeciek dotyczący zmian jakie pojawią się w finalnej wersji watchOS 4.1

0

Już niebawem na serwery Apple trafią finalne wersje testowanych obecnie systemów operacyjnych w tym platformy watchOS 4.1. Szacuje się, że wydarzenie to będzie miało miejsce już w przyszłym tygodniu przy okazji rynkowej premiery iPhone’a X. Tymczasem do sieci wycieka lista wszystkich zmian jakie pojawią się systemie, pod kontrolą którego pracuje jabłkowy zegarek.

W posiadanie listy wszedł Guilherme Rambo, który już wcześniej zyskał popularność dzięki publikacjom związanym z flagowym modelem iPhone’a. Kilka tygodni temu sukcesywnie dostarczał on internautom informacji związanych z wyglądem, czy specyfikacją techniczną nadchodzących jabłkowych urządzeń, a dane te pozyskiwał z kodu oprogramowania testowego. Tym razem raczy nas pełną listą zmian jakie znajdą się w wersji Goldem Master systemu watchOS 4.1.

Lista zmian jest naprawdę imponująca, a zadowoleni powinni być nie tylko właściciele najnowszych modeli Apple Watch’a. Apple bowiem mocno skupiło się na poprawkach błędów jakie doskwierają zegarkowi pierwszej generacji i choć nie są mu dedykowane nowe funkcjonalności, to z pewnością zyska on na stabilności działania. Użytkownicy Apple Watch Series 3 z modułem LTE będą mogli zaś korzystać z nowych rozwiązań takich jak choćby wbudowane radio, czy funkcji strumieniowania muzyki z serwisu Apple Music.

Co ciekawe na opublikowanej liście próżno szukać wsparcia dla usługi Apple Pay Cash, która dumnie była prezentowana podczas konferencji WWDC w czerwcu. Widać przyjdzie nam na nią poczekać nieco dłużej niż wstępnie zakładano.

Źródło: Guilherme Rambo

 

Przeciek dotyczący zmian jakie pojawią się w finalnej wersji watchOS 4.1

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)