Home Newsy Producenci telefonów czekają na zmniejszenie zainteresowania iPhonami 4S przed wypuszczeniem swoich nowych modeli
Producenci telefonów czekają na zmniejszenie zainteresowania iPhonami 4S przed wypuszczeniem swoich nowych modeli
3

Producenci telefonów czekają na zmniejszenie zainteresowania iPhonami 4S przed wypuszczeniem swoich nowych modeli

3

iPhone 4SMiędzynarodowi producenci smartfonów i urządzeń mobilnych, między innymi Samsung, HTC, Nokia oraz LG, wstrzymują ponoć specjalnie premiery swoich najnowszych słuchawek, w celu uniknięcia bezpośredniej konkurencji z bijącym kolejne rekordy sprzedaży iPhonem 4S.

Może to oznaczać, że do końca pierwszego kwartału obecnego roku, nie będziemy świadkami żadnej większej premiery. Analitycy przypuszczają bowiem, że dopiero od maja, sprzedaż produktów Apple zacznie spadać, co będzie szansą dla pozostałych producentów. Kilka z ich produktów ujrzy jednak światło dzienne z pewnością 27 marca, w czasie Mobile World Congress 2012, który w tym roku odbywa się w Barcelonie.

Ogłoszenie przez Apple sprzedaży prawie 40 milionów iPhonów w ostatnim kwartale zeszłego roku, z pewnością wzbudza respekt wśród pozostałych producentów smartfonów i zdają oni sobie sprawę, że konkurencja z firmą spod znaku nadgryzionego jabłka jest niezwykle trudna i zazwyczaj nie przynosi korzystnych efektów.

Comment(3)

  1. W maju??? W maju to ja bede już czekał na iPhone 5 a nie patrzył na konkurencje co ma do zaoferowania. A jak wiadomo nie od dziś konkurencja znów bedzie daleko w tyle do iPhone 5 !!!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *