Home Newsy Problem z aktualizacją oprogramowania negatywnie wpływa na AirPods Pro
Problem z aktualizacją oprogramowania negatywnie wpływa na AirPods Pro
0

Problem z aktualizacją oprogramowania negatywnie wpływa na AirPods Pro

0

Dnia 16 grudnia 2019 roku, Apple wypuściło aktualizację dla AirPods Pro, zmieniając tym samym oprogramowanie z 2B588 do 2C54. Po aktualizacji zaczęły pojawiać się głosy, które mówią o tym, że aktualizacja negatywnie wpłynęła na redukcję szumów AirPods Pro. Niepokojące jest to, że Apple od tego czasu pobiera aktualizację 2C54, więc nie wszyscy z AirPods Pro mogą mieć najnowszą aktualizację.

Użytkownicy poprosili serwis techniczny RTINGS.com, aby ponownie przetestowali słuchawki, aby potwierdzić wszelkie zmiany w nowym oprogramowaniu.

RTINGS opublikował dziś swoje ustalenia i potwierdza, że ​​oprogramowanie układowe 2C54 obiektywnie pogarsza funkcję aktywnej redukcji szumów AirPods Pro:

„Aktualizacja 01/10/2020: Po aktualizacji do Firmware 2C45 ponownie przetestowaliśmy słuchawki i nasze wyniki wykazały dość znaczny spadek wydajności izolacji, głównie w zakresie basów. Oznacza to, że przy włączonym ANC słuchawki te nie wykonają prawie tak dobrze zadania blokującego niski hałas silnika samolotów lub autobusów, jak to miało miejsce przed tą aktualizacją.”

Problem z aktualizacją oprogramowania negatywnie wpływa na AirPods Pro

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl