Prehistoric Planet 2 na Apple TV+
0

Prehistoric Planet 2 na Apple TV+

0

Serial Prehistoric Planet powraca z drugim sezonem. Już dzisiaj pojawił się pierwszy odcinek nowego sezonu na Apple TV+.

„Ten niezwykły serial dokumentalny Jona Favreau i producentów „Zielonej planety” pozwala w nowatorki sposób podziwiać cuda natury. Przenieś się 66 milionów lat wstecz, gdy dostojne dinozaury i inne niesamowite stworzenia chodziły, pływały i latały po naszej planecie.”

Zamiast sztucznie dramatyzować bitwy i wymyślać ryki tyranozaurów, Prehistoric Planet stawia na realizm. Serial opiera działania dinozaurów na najnowszych badaniach naukowych.

Apple przeznaczyło duży budżet, aby stworzenia wyglądały jak najbardziej realistycznie. Użyto do tego tej samej technologii CGI, którą wykorzystano w adaptacji Króla Lwa. Ceniony prezenter przyrody, David Attenborough, prowadzi narrację w programie, tak jakby materiał filmowy był prawdziwy.

Wszystkie pięć odcinków pierwszego sezonu jest teraz transmitowanych na Apple TV+. Sezon 2 pojawia się codziennie w tym tygodniu jako pięciodniowe wydarzenie.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *