Prawdopodobne ceny nowych iPadów

Prawdopodobne ceny nowych iPadów

0

Nie milknie w sieci temat kolejnej generacji iPadów jakie mają zostać rzekomo zaprezentowane podczas pierwszej w tym roku konferencji Apple. Podczas wystąpienia w marcu firma pokaże światu całkiem nowy tablet, który różnić się ma konstrukcyjnie od formy jaką znany od lat.

Wiele plotek, a także spekulacji skłania się ku wizji bezramkowego ekranu urządzenia i zintegrowanym z nim przyciskiem Home oraz czytnikiem linii papilarnych. Wczoraj pojawiły się również pogłoski o prawdopodobnej rozdzielczości ekranu tego urządzenia. Zgodnie z treścią raportu ma być ona taka sama jak iPada Pro z wyświetlaczem o przekątnej 12,9 cala.

Najnowsze informacje płynące z tego samego źródła, czyli firmy analitycznej IHS Markit skupiają się zaś na przypuszczalnej cenie nadchodzących iPadów. Zdaniem analityczki Rhody Alexander Apple wyceni iPada Pro z ekranem 10,5 cala na kwotę bliską 3000 zł. W ofercie jednak pojawi się budżetowy tablet z ekranem 9,7 cala, który ma być kontynuacją modelu Air. Co ciekawe będzie to stosunkowo tanie urządzenie, bowiem ma kosztować blisko 300 dolarów amerykańskich, czyli około 1200 zł.

Przy okazji tego raportu potwierdzają się doniesienia, iż nowy tablet będzie pomimo większej przestrzeni dotykowej posiadał ten sam rozmiar obudowy, co model z ekranem 9,7 cala.

Źródło: Forbes

 

Prawdopodobne ceny nowych iPadów

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *