Home Newsy Poziome animacje w iPhonie 13 Pro są ograniczane do 60 Hz
Poziome animacje w iPhonie 13 Pro są ograniczane do 60 Hz
0

Poziome animacje w iPhonie 13 Pro są ograniczane do 60 Hz

0

Wielu użytkowników lubujących się w tematyce technologicznej, a także i bardziej wprawni użytkownicy zauważyli, że ich iPhone’y 13 Pro i 13 Pro Max posiadają pewien problem. Mowa tutaj o animacjach poziomych, które wyświetlane są nadal w częstotliwości 60 Hz.

Jedną z największych nowości w tegorocznych flagowych modelach od Apple, czyli w iPhonie 13 Pro i iPhonie 13 Pro Max, jest technologia odświeżania ProMotion, dzięki której uzyskujemy adaptacyjne odświeżanie 120 Hz. Jak się okazuje, system iOS na ten moment posiada ograniczenia, przez które poziome animacje w aplikacjach zewnętrznych firm, czy też chociażby w aplikacji iMessege są nadal wyświetlane z częstotliwością 60 Hz.

Nie wiemy, czy jest to świadome posunięcie Apple, czy też wynika to ze sporego niedopatrzenia. Miejmy nadzieję, że gigant z Cupertino szybko rozwiąże ten problem.

Poziome animacje w iPhonie 13 Pro są ograniczane do 60 Hz

3/5 - (2 votes)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.