Home Newsy Powstaje nowy program TV od Apple
Powstaje nowy program TV od Apple
0

Powstaje nowy program TV od Apple

0

Coraz częściej na łamach internetu gości temat seriali i programów telewizyjnych jakie Apple miałoby udostępniać w ramach usługi Aple Music, a których produkcją zajęło by się na własny rachunek. Pierwsze tytułu już dostępne są dla subskrybentów platformy muzycznej, choć ciężko tu jak na razie mówić o kuszącej ofercie.

Oprócz relacji z koncertów i materiałów dokumentalnych tematyką zahaczających głównie o zagadnienia muzyczne Apple wyemitowało niedawno dwie produkcje rozrywkowe: „Planet of the Apps” oraz „Carpool Karaoke”. To wciąż za mało, by przyciągnąć większą ilość użytkowników.

Mówi się również o trwających pracach nad stworzeniem kolejnych tytułów, które w niedalekiej przyszłości poszerzyłyby ofertę. Jedną z nich ma być jak donosi The Financial Times program telewizyjny z udziałem dwóch znanych aktorek: Jennifer Aniston i Reese Witherspoon. W zamierzeniu Apple ma być to produkcja przypominająca te, które zazwyczaj widzowie oglądają przy śniadaniu. Coś w rodzaju programu porannego.

W tym celu kalifornijska firma miałaby wynająć studio Culver Studios w Hollywood, które posiada ogromne doświadczenie w produkcji tego typu programów.

Źródło: 9To5Mac

 

Powstaje nowy program TV od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)