Home Newsy Port Lightning może zostać usunięty w iPhone 13!
Port Lightning może zostać usunięty w iPhone 13!
0

Port Lightning może zostać usunięty w iPhone 13!

0

Port Lightning jest implementowany do iPhone’a od wielu lat i stał się on standardem w smartfonach od firmy z Cupertino. W tym roku firma Apple zaprezentowała nowy system lądowania, który jest wariancją bezprzewodowego ładowania, który odbywa się przy pomocy ładowarki MagSafe. Prezentacja takiego sposobu lądowania to znak, że w przyszłym roku możemy pożegnać się z portem Lightning w iPhonie.

Jeżeli wierzyć plotkom, a także intuicji, Apple w przyszłym roku zabije port Lightning, tym samym oferując nam, użytkownikom iPhone’a bez żadnych portów, co moim zdaniem będzie odważnym, ale i racjonalnym krokiem. Jedną z ostatnich oznak, że faktycznie się to wydarzy, jest wprowadzenie przez Apple MagSafe. Bezprzewodowy system ładowania opiera się na wbudowanym zestawie magnesów, które zatrzaskują iPhone’a 12 na krążku MagSafe. Jak będzie w rzeczywistości? Okażemy się już w przyszłym roku!

Port Lightning może zostać usunięty w iPhone 13!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *