Popyt na ekrany Mini-LED spada ze względu na przejście w pełni na technologie OLED u Apple
0

Popyt na ekrany Mini-LED spada ze względu na przejście w pełni na technologie OLED u Apple

0

Jeden z wiodących dostawców mini-LED firmy Apple twierdzi, że popyt na wyświetlacze w produktach konsumenckich maleje, podczas gdy popyt na mini-LED w innych zastosowaniach rośnie, ponieważ Apple planuje przejście w pełni na wyświetlacze OLED w swoich iPadach i MacBookach w nadchodzących latach.

Nowy raport DigiTimes powołuje się dziś na źródła branżowe w firmie Epistar, która od pewnego czasu dostarcza Apple wyświetlacze mini-LED, mówiąc, że popyt na wyświetlacze mini-LED do użytku w konsumenckich urządzeniach elektronicznych spada i że spodziewa się popytu na wyświetlacze mini-LED do użytku w konsumenckich urządzeniach elektronicznych. Wyświetlacze LED do użytku w deskach rozdzielczych i wyświetlaczach w pojazdach, które wzrosną w 2023 r.

Plotki głoszą, że oprócz iPada Pro OLED Apple wypuści również 13-calowego MacBooka Air z wyświetlaczem OLED w 2024 roku.

Źródło: DigiTimes

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.