Poprawa funkcji „Reakcje” w aplikacji WhatsApp dla iOS
0

Poprawa funkcji „Reakcje” w aplikacji WhatsApp dla iOS

0

W zeszłym miesiącu WhatsApp udostępnił długo oczekiwaną funkcję „Reakcje”. Dzięki temu użytkownicy mogli reagować nawet sześcioma emotikonami na wybraną wiadomość. Teraz aplikacja planuje jeszcze bardziej ulepszyć funkcję za pomocą kilku poprawek.

Według WABetaInfo , wersja beta 22.12.0.70 WhatsApp dla iOS zawiera szczegółowe informacje o reakcjach. Ta poprawka polega w dużej mierze na reagowaniu na zdjęcia, które znajdują się w automatycznie wygenerowanym albumie. Na razie użytkownicy aktualnej wersji aplikacji nie będą wiedzieć, kto zareagował na każde zdjęcie. Dzięki tej przyszłej aktualizacji będzie można reagować na każde zdjęcia z osobna.

Oprócz tego WhatsApp przygotowuje wersję 2.0 Reakcji, umożliwiając reagowanie za pomocą dowolnego dostępnego emoji. W tej chwili funkcja jest w fazie rozwoju. Kiedy WhatsApp zacznie wprowadzać tę ulepszoną funkcję Reakcji, będzie ona wyglądać tak, jak ta dostępna w bezpośrednich wiadomościach na Instagramie. Długo naciskając wiadomość, wystarczy kliknąć przycisk „+”, a następnie wybrać emoji, którego chce się użyć.

To powiedziawszy, potrwa jeszcze kilka tygodni, zanim te funkcje zostaną udostępnione większej liczbie testerów wersji beta, a następnie do najnowszej wersji aplikacji.

źródło: 9to5mac.com

Poprawa funkcji „Reakcje” w aplikacji WhatsApp dla iOS

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *