Część użytkowników informuje o braku trybu ciemnego Facebooka dla iOS
0

Część użytkowników informuje o braku trybu ciemnego Facebooka dla iOS

0

W aplikacji Facebook brakuje teraz jednej z najczęściej używanych funkcji systemu iOS. Jak zauważyło wielu użytkowników, opcja trybu ciemnego w Facebooku dla iOS zniknęła bez wyjaśnienia. Chociaż jest to prawdopodobnie błąd, Facebook nie potwierdził problemu ani nie przedstawił harmonogramu naprawy.

Użytkownicy Facebooka udali się na inne platformy mediów społecznościowych, takie jak Twitter, aby poinformować o nagłym zniknięciu tej opcji. Zniknął przełącznik trybu ciemnego w systemie iOS, a także przełącznik trybu ciemnego w aplikacji, który był dostępny w menu „Ustawienia” samej aplikacji Facebook. Nie jest to poważny błąd, ale może powodować mało komfortową niespójność wizualną, szczególnie gdy jest włączony ogólnosystemowy tryb ciemny na iPhonie lub iPadzie. Najprawdopodobniej ten błąd dotyczy tylko części osób, niektórzy dalej mogą cieszyć się korzystaniem z opcji ciemnego trybu.

Nie ma powodu, by sądzić, że Facebook celowo usunął obsługę trybu ciemnego ze swojej aplikacji na iOS. Firma nie udostępniła informacji o takich zmianach dla żadnej z wersji, ale aktualizacje są publikowane mniej więcej co 5-7 dni. Prawdopodobnie jedna z tych ostatnich aktualizacji zawierała również zmianę, która omyłkowo spowodowała zniknięcie trybu ciemnego z aplikacji Facebook na iOS.

źródło: 9to5mac.com

Część użytkowników informuje o braku trybu ciemnego Facebooka dla iOS

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.