Home Newsy Podobno tryb niskiego zużycia energii Apple Watch „wciąż w fazie rozwoju” dla watchOS 9
Podobno tryb niskiego zużycia energii Apple Watch „wciąż w fazie rozwoju” dla watchOS 9
0

Podobno tryb niskiego zużycia energii Apple Watch „wciąż w fazie rozwoju” dla watchOS 9

0

W dzisiejszym biuletynie „Power On” Mark Gurman z Bloomberg powiedział, że rozszerzony tryb niskiego zużycia energii jest wciąż w fazie rozwoju dla Apple Watch i jest na dobrej drodze do wydania mniej więcej w tym samym czasie, co publiczne wydanie watchOS 9 jeszcze w tym roku.

Podczas gdy Apple Watch ma już tryb rezerwy energii, który wyświetla tylko czas na ekranie, aby oszczędzać baterię, Gurman powiedział, że rozszerzony tryb niskiego zużycia energii pozwoli na korzystanie z aplikacji i innych funkcji w stanie niskiego zużycia energii. Gurman po raz pierwszy poinformował, że funkcja jest opracowywana w kwietniu, ale Apple nie ogłosił tej funkcji podczas podglądu watchOS 9 na konferencji deweloperów WWDC w czerwcu.

Gurman uważa, że ​​Apple może ogłosić nowy tryb niskiego zużycia energii w późniejszym terminie, podobnie jak nowy tryb blokady dla iOS 16 został ogłoszony po WWDC. Oczekuje się, że watchOS 9 zostanie wydany we wrześniu wraz z premierą Apple Watch Series 8, nowym Apple Watch SE i nową wytrzymałą/ekstremalną wersją Apple Watch.

Gurman wcześniej twierdził, że tryb niskiego zużycia energii może być „funkcją wyłączną dla sprzętu”, sugerując, że może być ograniczony do Apple Watch Series 8 i potencjalnie innych nowych modeli. W dzisiejszym biuletynie Gurman wyraził opinię, że tryb niskiego zużycia energii może współpracować z niektórymi nowymi funkcjami wytrzymałego zegarka Apple Watch.

źródło: macrumors.com

Podobno tryb niskiego zużycia energii Apple Watch „wciąż w fazie rozwoju” dla watchOS 9

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.