Podobno aplikacja Apple TV ma zostać uruchomiona na Androida
0

Podobno aplikacja Apple TV ma zostać uruchomiona na Androida

0

Apple planuje udostępnić swoją aplikację telewizyjną na smartfony z Androidem, jak twierdzi użytkownik Twittera ShrimpApplePro. Użytkownik ten dokładnie ujawnił projekt sprzętowy Dynamic Island iPhone’a 14 Pro i pudełko urządzenia. Wyciek twierdzi, że Apple testuje aplikację wewnętrznie i planuje ją wkrótce wydać, ale nie podał konkretnych ram czasowych.

Dzięki aplikacji Apple TV użytkownicy smartfonów z systemem Android mieliby wygodniejszy sposób na dostęp do usługi przesyłania strumieniowego Apple TV+. Aplikacja zapewniłaby również użytkownikom Androida dostęp do przepustki sezonowej MLS w przyszłym roku. W systemie Androida, aplikacja Apple TV jest obecnie ograniczona do urządzeń do przesyłania strumieniowego z systemem operacyjnym Android TV.

Urządzenia firmy innej niż Apple z aplikacją Apple TV to PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Roku i Amazon Fire TV, telewizory Roku oraz wybrane inteligentne telewizory firm LG, Samsung, Sony i Vizio. Aplikacji można używać do przesyłania strumieniowego Apple TV+, kupowania lub wypożyczania programów telewizyjnych i filmów z iTunes Store i nie tylko.

Dostępność aplikacji Apple TV na smartfonach z systemem Android może pomóc w zwiększeniu oglądalności Apple TV+ i zwiększeniu przychodów z usług Apple.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *