Plany Apple na taniego i plastikowego iPada zostały zapomniane
0

Plany Apple na taniego i plastikowego iPada zostały zapomniane

0

Apple podobno zrezygnowało z planów wypuszczenia taniego iPada. Miałby on posiadać plastikową obudowę i klawiaturę. Byłyby one dołączone do pudełka za mniej niż 500 USD. Tak twierdzi Mark Gurman z Bloomberga.

Gurman powiedział, że Apple „wewnętrznie rozważał wprowadzenie iPada z plastikowym tyłem i plastikową klawiaturą”. Cały zestaw kosztowałby mniej niż 500 USD.

Nie jest jasne, czy ten plastikowy iPad pojawiłby się jako iPad 10. generacji, ogłoszony w zeszłym tygodniu, czy inny wyraźny model. Nowy iPad 10. generacji dołącza do linii iPadów jako najnowszy iPad klasy podstawowej z chipem A14 Bionic, iPadOS i konstrukcją całego ekranu. Nowy iPad nie obsługuje jednak najnowszego Apple Pencil i nie ma laminowanego ekranu.

Przy cenie 449 USD nowy iPad jest droższy niż iPad klasy podstawowej dziewiątej generacji, który pozostaje w ofercie za 329 USD. Ale jest tańszy niż iPad Air, którego ceny zaczynają się od 599 USD. Nowy iPad wraz z iPadem Pro M2 zaczną trafiać do klientów w środę 26 października.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *