Home Newsy Pierwsze rzekome przecieki na temat iPhone`a 6
Pierwsze rzekome przecieki na temat iPhone`a 6
0

Pierwsze rzekome przecieki na temat iPhone`a 6

0

Przed każdą premierą jabłkowego urządzenia aż huczy w sieci od plotek i doniesień z nim związanych. Stało się to już niejako tradycją, że jeszcze przed oficjalną prezentacją sprzętu od Apple internauta otrzymuje sporą dawkę informacji oraz rzekomych przecieków z nim związanych.

Po całej masie zeszłorocznych plotek skupiających się wokół szóstej odsłony iPhone’a kwestią czasu było aż internet zaczną zalewać pierwsze fotografie prezentujące rzekome elementy właściwego urządzenia, które powinniśmy ujrzeć oficjalnie w okolicach września.

Serwis 9To5Mac opublikował wczoraj dość ciekawe zdjęcia, pochodzące z jednego z chińskich portali technologicznych, prezentujące podobno prawdziwy szkielet konstrukcji nadchodzącego smartfona.

Jeśli wierzyć w ich autentyczność, to sprawdzą się wcześniejsze przypuszczenia dotyczące jego wyglądu.
Nowy iPhone, co też widać na grafice, miałby posiadać ekran o przekątnej 5 cali oraz smuklejszą niż obecnie obudowę.

To pierwsze fotografie jakie ukazały się w sieci. Zjawisko z pewnością, jak co roku zacznie przybierać na sile, a internauta niemal każdego dnia obcować będzie w podobnymi przypadkami.

Pytanie tylko na ile prawdziwe są te przecieki?

Lepiej jednak oblać się zimną wodą, zachować zdrowy rozsądek i uzbroić się w cierpliwość do czasu oficjalnej premiery sprzętu. Tego typu wiadomości zaś proponował bym traktować z lekkim przymrużeniem oka i odbierać raczej jako ciekawostkę, niż namacalny dowód.

Źródło: 9To5Mac

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.