Home Newsy OS X Mavericks 10.9.3 już niedługo?
OS X Mavericks 10.9.3 już niedługo?

OS X Mavericks 10.9.3 już niedługo?

0

Po dość częstych aktualizacjach przygotowywanych dla testowej wersji systemu OS X Mavericks 10.9.3 istnieje szansa, iż pojawi się ona wreszcie w oficjalnym kanale dystrybucji. Od ponad miesiąca deweloperzy kilkukrotnie raczeni byli kolejnymi patch’ami, a ich praca skupiała się na tych samych problemach softwerowych.

Apple prosiło o zwrócenie szczególnej uwagi na działanie sterowników kart graficznych i dźwiękowych oraz takich usług jak VoiceOver, czy też aplikacji Mail. Kilka dni temu do rąk programistów trafił jednak build oznaczony numerem 13D57, co ma wskazywać na rychłą premierę oficjalnej wersji tejże aktualizacji.

Znana jest także lista zmian jakich doczekają się użytkownicy, choć przyznam szczerze, iż nie jest ona długa. Macbooki Pro i ich 15 calowe odpowiedniki Retina z końca 2013 roku doczekają się wsparcia dla rozdzielczości 4K w zewnętrznych monitorach, dodana zostanie synchronizacja kalendarzy oraz kontaktów pomiędzy urządzeniami z wykorzystaniem tradycyjnej metody poprzez kabel USB, udoskonalono wsparcie dla połączeń VPN, zaimplementowano kolejną wersję przeglądarki Safari. Warto dodać, że od niedawna Apple umożliwia pobieranie testowych wersji oprogramowania desktopowego wszystkim, a nie tylko zarejestrowanym w programie deweloperskim użytkownikom. Wystarczy założyć konto w dedykowanej usłudze.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.