Oryginalny prototyp iPada pojawił się na eBay ? zbugowany, straszliwie drogi, posiadający dwie stacje dokujące
0

Oryginalny prototyp iPada pojawił się na eBay ? zbugowany, straszliwie drogi, posiadający dwie stacje dokujące

0

iPadŚledząc dokładniej praktyki firmy Apple, zdajesz sobie doskonale sprawę z tego, że przedsiębiorstwo to zawsze wypuszcza kilka prototypów swoich produktów, zanim przejdzie do tworzenia urządzenia końcowego, które trafi ostatecznie w ręce konsumentów. Tak też było z pierwszym iPadem i obecnie jeden z jego prototypów trafił do serwisu aukcyjnego eBay.

Ten wczesny prototyp pierwszej generacji iPadów posiada dwie stacje dokujące zamiast jednej, jak miało to miejsce w produkcie finalnym. Z dwoma złączami dokującymi, dodatkowa klawiatura mogłaby zostać podpięta zarówno w trybie pionowym jak i poziomym, co mogłoby być naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Wczesne patenty od Apple wskazywały właśnie na chęć zastosowania podwójnych stacji dokujących, najwyraźniej rozwiązanie to jednak porzucono. Urządzenie posiada 16GB pamięci wewnętrznej i pewne problemy z poprawnym wyświetlaniem obrazu, poszczególne podzespoły nie współpracują bowiem odpowiednio.

Prototyp działa na wczesnym buildzie iOS oznaczonym numerkiem 3.2 i na oprogramowaniu od Apple do testowania sprzętu, czyli Switchboard. Chociaż niektórzy twierdzą, że może to być mistyfikacja, to Switchboard oraz tak wczesna wersja iOS mogą być prawdziwą gratką dla największych fanów Apple. Prototyp na chwilę obecną kosztuje prawie pięć tysięcy dolarów, a za dziesięć tysięcy może być Twój od ręki, bez konieczności uczestniczenia w licytacji.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *