OpenAI ChatGPT na iPhone’a rozszerza się na ponad 40 krajów
0

OpenAI ChatGPT na iPhone’a rozszerza się na ponad 40 krajów

0

OpenAI ogłosiło, że oficjalna aplikacja ChatGPT na iPhone’a i iPada jest teraz dostępna w ponad 40 krajach. Aplikacja została po raz pierwszy uruchomiona w Stanach Zjednoczonych w zeszłym tygodniu. OpenAI obiecało, że w nadchodzących tygodniach rozszerzy się na więcej krajów. Właśnie to nastąpiło.

Na dzień dzisiejszy z aplikacji można korzystać w: Albanii, Algierii, Argentynie, Azerbejdżanie, Boliwii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Chorwacji, Kostaryce, Ekwadorze, Estonii, Francji, Niemczech, Ghanie, Indiach, Iraku, Irlandii, Izraelu, Jamajce , Japonii, Jordanii, Kazachstanie, Korei, Kuwejcie, Liban, Litwie, Mauretanii, Mauritiusie, Meksyku, Maroko, Namibii, Nauru, Nowej Zelandii, Nikaragua, Nigerii, Omanie, Pakistanie, Peru, Polsce, Katarze, Słowenii, Tunezji, Wielkich Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

ChatGPT OpenAI od dawna jest dostępny w Internecie. Wcześniej był udostępniany na iOS za pośrednictwem wielu aplikacji innych firm. Wiele z nich to podróbki. Legalna aplikacja zapewnia użytkownikom bezpieczny sposób korzystania z ChatGPT w podróży.

Aplikacja ChatGPT w wersji podstawowej jest bezpłatna. Wersja Plus zapewnia kilka ulepszeń. Dostępność nawet przy dużym zapotrzebowaniu, krótszy czas reakcji i priorytetowy dostęp do nowych funkcji, takich jak GPT-4.

Do korzystania z aplikacji ChatGPT wymagane jest konto OpenAI.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *