Home Newsy Odświeżone Macbooki wygrywają ze starszymi modelami!
Odświeżone Macbooki wygrywają ze starszymi modelami!
0

Odświeżone Macbooki wygrywają ze starszymi modelami!

0

Kto nie kocha wyścigów? Uwielbiamy je! A szczególnie, jeśli chodzi o procesory i karty graficzneOdświeżone Macbooki wygrywają ze starszymi modelami!, bo kogo by interesowały samochody, phi… 🛣🏎 Zapraszam!

Nowe MacBooki zostały wyposażone w procesory od Intela – tym razem jest to ósma generacja. W sieci pojawiły się testy porównujące wydajność modeli z 2017 roku i tych odświeżonych z bieżącego. I jak? Bardzo dobrze! Nowe modele są o ponad 80% szybsze od swoich poprzedników, co jest naprawdę świetną wiadomością!

Jak prezentują się wyniki? MacBook z 2019 roku w teście jednego rdzenia uzyskał wynik większy zaledwie o 300 punktów od starszego modelu. Jazda zaczyna się przy wielu rdzeniach – tutaj wynik skoczył o ponad 7 tysięcy punktów w górę, dla roku 2019 rzecz jasna. Nowe Maci dostały także czytnik linii papilarnych, Touch Bar oraz układ zabezpieczający Apple T2.

Odświeżone Macbooki wygrywają ze starszymi modelami!

 

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.