Home Newsy Nowy iPhone już w maju 2014?
Nowy iPhone już w maju 2014?
0

Nowy iPhone już w maju 2014?

0

Nie trzeba było długo czekać na reakcję portali technologicznych zainspirowaną listem podsumowującym kończący się rok 2013 autorstwa Tim`a Cook`a. Rozesłana do pracowników Apple wiadomość zawierała kilka, ogólnych słów dotyczących planów firmy na najbliższe dwanaście miesięcy.

Te kilka, mało precyzyjnych zdań stało się przyczynkiem do snucia nowych spekulacji na temat tego, co też i kiedy zobaczymy w nie tak odległej przecież przyszłości.

Serwis DigiTimes donosi, iż w nadchodzącym roku należy spodziewać się dwóch istotnych premier sprzętowych.

W październiku premiera?

W październiku zadebiutuje bowiem większy model iPada o przekątnej ekranu 12,9 cala i będzie to urządzenie kierowane do sektora edukacji na obszarze Ameryki Północnej.

Równocześnie Apple rozważa możliwość wprowadzenia do sprzedaży tabletu mającego zastąpić mniejszy wariant Macbook?a Air.

Ciekawszą jednak informacją jest zasugerowana data premiery kolejnego modelu jabłkowego smartfona.

Nowy iPhone miałby bowiem zostać zaprezentowany światu już w maju przyszłego roku i posiadać szybki 64- bitowy procesor A8 wykonany w technologii 20 nm.

Wcześniejszy niż zazwyczaj debiut następcy iPhone’a 5S wydaje się jednak mało prawdopodobny, choć jak mawiają ?nie znasz dnia ani godziny?.

Źródło: MacRumors

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.