Home Newsy Nowy iPad Pro w 2018 roku bez Touch ID
Nowy iPad Pro w 2018 roku bez Touch ID
0

Nowy iPad Pro w 2018 roku bez Touch ID

0

Zgodnie z treścią najnowszego raportu opublikowanego przez agencję informacyjną Bloomberg Apple już pracuje nad nowym modelem iPada Pro, który światło dzienne ma ujrzeć w 2018 roku. Będzie to tablet, który konstrukcyjnie ma nawiązywać do rozwiązań jakimi obecnie cechuje się iPhone X.

Nowy model iPada Pro zatem ma charakteryzować się designem pozbawionym ramek wokół ekranu. Ten ostatni prawdopodobnie jednak nie doczeka się implementacji technologii OLED, sugeruje się, iż nadal będzie to wyświetlacz LCD. Z obudowy zniknie również przycisk Home oraz czytnik Touch ID, a jego miejsce zajmie kamera TrueDepth wraz z technologią Face ID.

Można oczywiście spodziewać się nowszych podzespołów. Wymienia się między innymi procesor A11X Bionic. Co ciekawe Apple rzekomo pracuje równolegle nad całkiem nowymi funkcjami systemowymi dedykowanymi tabletom, które prawdopodobnie pojawią się wraz z prezentacją platformy iOS 12. Nowy model iPada Pro jednak nie pojawi się na rynku wcześniej jak w drugiej połowie 2018 roku.

Źródło: Bloomberg

 

Nowy iPad Pro w 2018 roku bez Touch ID

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)