Nowy HTC kopią iPhone?a 5? Na zdjęciach wygląda wręcz identycznie!
1

Nowy HTC kopią iPhone?a 5? Na zdjęciach wygląda wręcz identycznie!

1

HTC OneDo sieci wyciekły ostatnio zdjęcia nowej generacji telefonu HTC One, które sprawiają nieodparte wrażenie, że kolejna słuchawka azjatyckiego przedsiębiorstwa, będzie łudząco podobna do iPhone’a 5!

Smartfon ma trafić na rynek europejski i amerykański już w przyszłym tygodniu, kiedy na własne oczy będziemy mogli się przekonać, że wiele rozwiązań stylistycznych, zostało ?zaczerpniętych? z produktu Apple. Co ma wpływ na łudzące podobieństwo? Na pewno wyprofilowanie krawędzi, obramowanie po bokach ekranu oraz wersja kolorystyczna, w której słuchawka będzie dostępna.

Urządzenie ma zapewniać 4,7-calowy wyświetlacz FullHD oraz czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,7GHz. Nie zmienia to jednak faktu, że pod względem swojego designu, jest łudząco podobny do najnowszego iPhone’a.

Znając zamiłowanie Apple do biegania po sądach z pewnością możemy spodziewać się w najbliższym czasie pierwszych pozwów w różnych krajach. Czeka nas równie ciekawa batalia jak w przypadku Samsunga? 😉

Oceń post

Comment(1)

  1. Faktycznie jest łudząco podobny, ale ja nie mam jakichś uprzedzeń. Apple i tak jest trochę nadgorliwe jeśli chodzi o swoje patenty więc trochę takiej konkurencji i rywalizacji tutaj nie zaszkodzi,. Tym bardziej, ze to robi bardzo dobrze rynkowi smartfonów.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *