Nowy Apple Watch ma posiadać kilka nieujawnionych funkcji
0

Nowy Apple Watch ma posiadać kilka nieujawnionych funkcji

0

Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2 będą oferować kilka wcześniej nieujawnionych funkcji. Według Gurmana mowa o różnych ulepszeniach czujników i komponentów. Nacisk jest położony na szybkość, wydajność i dokładność.

Nowe zegarki Apple będą także posiadać nowy, ultraszerokopasmowy chip „U2″. Poprawi on możliwości lokalizacyjne Apple Watcha i umożliwili dokładniejsze śledzenie osób oraz urządzeń w aplikacji Find My.

Apple Watch Ultra 2 będzie produkowany z większej liczby materiałów pochodzących z recyklingu. Będzie także po raz pierwszy dostępny w kolorze czarnym. Apple Watch Series 9 ze stali nierdzewnej będzie miał obudowę wydrukowaną w 3D. Apple planuje rozpocząć produkcję Ultra w tej technologii w przyszłym roku.

Główną tegoroczną aktualizacją Apple Watcha będzie nowy procesor, który do tej pory skutecznie nie był zmieniany przez trzy kolejne generacje urządzenia.

Nowe modele Apple Watch poza tym pozostaną w dużej mierze niezmienione w porównaniu do swoich poprzedników. Firma planuje również odejście od niektórych skórzanych pasków do zegarków. Wiele wskazuje na to, że Apple może w końcu zaktualizować lub zaprzestać produkcji bransoletki Link wprowadzonej wraz z oryginalnym Apple Watchem.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *