Nowe zestawy słuchawkowe Jabra Evolve2 dedykowane do zadań biznesowych
0

Nowe zestawy słuchawkowe Jabra Evolve2 dedykowane do zadań biznesowych

0

Firma Jabra zaprezentowała nową linię produktową, która nazwana została Evolve2. Jets to kolejna generacja najlepiej sprzedających się i docenionych na rynku zestawów słuchawkowy UC. Nowe produkty noszą następujące oznaczenia – Evolve2 85, Evolve2 65 i Evolve2 40.

Nowe modele oferują jeszcze lepsze blokowanie hałasu otoczenia, co zapewnia lepszą słyszalność rozmówców. Linia Evolve2 wyznacza nowe standardy i jeszcze bardzie jpodsnoi wydajność w firmie. Oprócz zwiększania koncentracji, elastyczności i współpracy, seria Evolve2 zajmuje się kolejnym kluczowym powodem utrzymującego się problemu z wydajnością: potrzebą monitorowania i analizy całego ekosystemu UC w firmie w celu zapewnienia stabilnych i wysokiej jakość połączeń UC.

 Jabra Evolve2

Evolve2 integruje się z wiodącymi dostawcami oprogramowania/monitoringu, aby umożliwić dyrektorom IT i innym decydentom analizę wydajności każdego zestawu słuchawkowego Jabra i szybkie zidentyfikowanie głównej przyczyny występowania niskiej jakości połączeń, niezależnie od tego, czy jest to spowodowane routerem Wi-Fi, infrastrukturą UC, czy indywidualnymi ustawieniami zestawu słuchawkowego użytkownika. Co więcej, oprogramowanie Jabra Xpress umożliwia łatwe i bezpieczne zarządzanie zestawami słuchawkowymi umożliwiając aktualizację oprogramowania układowego i wdrażanie nowych funkcji, jednocześnie ułatwiając życie działowi IT.

Oczywiście firma nie zapomniała o dostarczeniu jak najlepszych doznań, pochodzących z jakości brzmienia w nowych słuchawkach. Jakość połączeń głosowych napędza o 40% lepsza transmisja dźwięku i dwukrotnie wyższa wydajność transmisji głosu. Wyraźny nacisk położony więc został na głos użytkownika. Jego czyste i wyraźne brzmienie zapewnia 10 mikrofonów i skuteczne ANC, które sprawdza się podczas prowadzenia rozmów w najbardziej nieprzyjaznym otoczeniu.

Linia Jabra Evolve2 dostępna będzie od kwietnia 2020 r. w ofercie wybranych sprzedawców detalicznych. Evolve2 85 i Evolve2 65 dostępne będą w dwóch kolorach: czarnym i beżowym. Evolve2 40 dostępny będzie w kolorze czarnym.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *