Nowe zespoły i stanowiska w Apple
0

Nowe zespoły i stanowiska w Apple

0

W tym tygodniu Apple zaczęło kompletować nowy zespół, którego zadaniem ma być praca nad poprawą usług firmy.

W Cupertino w Kalifornii zaczyna już działać ta grupa ludzi, których pracę będzie kontrolowała i organizowała osoba, o tytule ?Cloud Systems Software Engineer?.
Zajmą się oni tworzeniem oprogramowania stanowiącego podstawę dla najbardziej ekscytujących, nowych produktów i usług firmy Apple.

To kolejny krok zmierzający do udoskonalenia zespołów pracujących nad najnowszymi produktami, w ciągu ostatnich paru dni. Nie tak dawno jeszcze, w sieci pojawiły się informacje, według których Apple zatrudniło nowych inżynierów ds. oprogramowania iOS, z naciskiem na rozwój magazynu zdalnego dostępu do danych. Według informacji udzielonych przez AppleInsider, znaczącej poprawie ma ulec na przykład transmisja usług muzycznych, pozwalająca na strumieniowy przesył muzyki z dowolnego miejsca.

Wszyscy Ci nowi pracownicy mają mieć niemały wpływ na wygląd i wydajność najnowszych głównych wersji mobilnego systemu operacyjnego Apple dla iPhone’a czy iPad?a.

Pozostaje nam czekać na przyszłe wersje nowych systemów operacyjnych, a może nawet aktualizacje do już istniejących, będące wynikiem pracy tych ludzi i ich zespołów.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *