Home Newsy Nowe reklamy Apple prezentujące możliwości iPhone’a X
Nowe reklamy Apple prezentujące możliwości iPhone’a X
0

Nowe reklamy Apple prezentujące możliwości iPhone’a X

0

Wczoraj wieczorem w serwisie YouTube na oficjalnym kanale Apple znalazło się pięć nowych spotów reklamowych poświęconych technologii rozpoznawania twarzy użytkownika Face ID oraz funkcji Animoji, czyli opcjami którymi może pochwalić się na chwilę obecną wyłącznie iPhone X. Każdy z opublikowanych materiałów jest w pewnym sensie poradnikiem, w którym Apple objaśnia niektóre kwestie.

Na filmach poświęconych Face ID firma przypomina, że technologia rozpoznawania twarzy użytkownika skutecznie zadziała w słabym oświetleniu lub w sytuacjach kiedy zmieni się wizualnie twarz użytkownika. Skaner bezbłędnie poradzi sobie z zarostem, okularami słonecznymi, przeróżnymi nakryciami głowy, czy makijażem.

Ostatni z materiałów poświęcony został nowej funkcji Animoji, czyli animowanym ikonom emoji, które naśladują mimikę użytkownika. Nie obyło się bez odniesienia do trendu jaki opanował w ostatnim czasie internet, w którym Animoji odgrywa główną rolę. Mowa o zabawie ochrzczonej mianem Animoji Karaoke, w której animowane ikony naśladują wokalistów znanych grup muzycznych pod akompaniament ich kluczowych utworów.

Źródło: Apple

 

Nowe reklamy Apple prezentujące możliwości iPhone’a X

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)