Nowe modele w sportowej linii GO od Philips Sound – słuchawki Philips A7507
0

Nowe modele w sportowej linii GO od Philips Sound – słuchawki Philips A7507

0

Marka Philips Sound rozszerza ofertę słuchawek sportowych o wyjątkowy i prawdziwie bezprzewodowy model „hybrydowy” Philips A7507 z ANC. Oprócz tego seria sportowa GO zostaje rozbudowana o nową kategorię urządzeń – przenośne głośniki Bluetooth – która obejmuje modele Philips S4807 i Philips S7807. Nowe produkty audio ze sportowej serii GO będą dostępne w Polsce od marca 2022.

Nowa linia produktów powstała w ścisłej i trwającej od 2020 r. współpracy z holenderską profesjonalną grupą kolarską i łyżwiarską Team Jumbo-Visma. Czołowi zawodnicy przekazali Philips Sound wiele cennych wskazówek, które wpłynęły na ostateczny kształt i specyfikację sprzętów.

Słuchawki TWS Philips A7507 zapewniają doskonały dźwięk w głośnych pomieszczeniach, takich jak siłownia lub klub fitness, a także podczas treningu na świeżym powietrzu w wietrzny dzień. Za jakość brzmienia odpowiadają duże pokryte grafenem przetworniki cechujące się niskim poziomem zniekształceń dźwięku oraz obsługa kodeków LDAC i AAC.

Nowy system redukcji szumów ANC Pro zapewnia wybór pomiędzy całkowitą izolacją akustyczną lub redukcją hałasu z otoczenia, natomiast skuteczna eliminacja szumu wiatru jest zasługą specjalnego algorytmu. W hybrydowym modelu Philips A7507 zastosowano czułe mikrofony w technologii przewodnictwa kostnego, dzięki którym rozmowy prowadzone przez słuchawki są głośne i wyraźne, nawet podczas uprawiania sportu w hałaśliwym otoczeniu.

Pełne naładowanie wystarcza na 8 godzin pracy słuchawek, a szybkie 15-minutowe podładowanie przez port USB-C pozwala cieszyć się muzyką przez godzinę. Etui ładujące zapewnia dodatkowe 21 godzin odtwarzania. Długotrwały komfort użytkowania słuchawek Philips A7507 zapewniają stabilizatory i nakładki douszne w różnych rozmiarach.

Słuchawki Philips A7507 będą dostępne od lipca 2022 w cenie 799 zł.

5/5 - (1)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *