Home Newsy Nowe MacBooki Pro podobno z ekranem 120 Hz mini-LED
Nowe MacBooki Pro podobno z ekranem 120 Hz mini-LED
0

Nowe MacBooki Pro podobno z ekranem 120 Hz mini-LED

0

Apple potwierdziło, że 18 października zorganizuje specjalne wydarzenie i spodziewamy się, że nowe 14-calowe i 16-calowe MacBook Pro będą głównymi gwiazdami pokazu.

Wiele doniesień z ostatnich miesięcy sugerowało, że nowe MacBooki Pro będą wyposażone w technologię wyświetlania mini-LED, nowa plotka mówi dziś, że po raz pierwszy będą miały również częstotliwość odświeżania 120 Hz. Informacja pochodzi od Rossa Younga, analityka Display Supply Chain Consultants. Young informował wcześniej o wielu szczegółach dotyczących technologii wyświetlania w nadchodzących produktach Apple, w tym o dokładnym rozmiarze ekranu nowego iPada mini 6.

Po ogłoszeniu dzisiejszego wydarzenia Apple 18 października, Young powiedział na Twitterze, że nowe 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro będą wyposażone w technologię wyświetlania mini-LED oraz obsługę częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Nowe MacBooki Pro podobno z ekranem 120 Hz mini-LED

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.