Nowe kanały w Live TV od Time Warner
0

Nowe kanały w Live TV od Time Warner

0

Pomysł udostępniania posiadaczom iPad?ów 2 transmisji telewizyjnych na żywo, w ostatnim czasie bardzo sprawnie się rozwija.

Na początku miesiąca pisaliśmy już, że usługę tą zainicjował Cablevision. Pomysł rozwinięcia własnej aplikacji, i swojego cyfrowego systemu kablowego doskonale się sprawdził. Dzięki temu Cablevision stale bezprzewodowo nadaje na iPad?a 2 kanały telewizyjne, przez Internet. Mimo że początkowo powstało wiele wątpliwości, czy pomysł ten jest przyszłościowy, ponieważ spotkał się protestem konkurencji, Cablevision sprawnie udostępnia przeszło 300 kanałów na iPada.

Po Cablevision usługę postanowił kontynuować Time Warner. Do własnej aplikacji stale dodaje nowe kanały, której spis liczy około 50, w zależności od pakietu sieci kablowej. Time Warner nawiązał współpracę z Discovery Channel, TLC, Animal Planet, National Geographic, FX, czy Fox News.
Dzięki temu w ostatnim czasie oferta Time Warner stała się bardzo atrackyjna.

W najbliższym czasie okaże się, w jakim stopniu iPad?y zastąpią standardowe odbiorniki telewizji cyfrowej. Możemy być jednak pewni, że rozwijające się technologie i nowe aplikacje sprawiają, że iPad 2 jest coraz popularniejszym i wielofunkcyjnym narzędziem, z pełnym dostępem do mediów elektronicznych.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *