Nowa wersja Boxee dla iPada
1

Nowa wersja Boxee dla iPada

1

BoxeeDługo oczekiwana nowa wersja Boxee dla iPad App, jest już gotowa do uruchomienia, wraz z świeżą aktualizacją Boxee Box, plus nowy menedżer oprogramowania Media dla komputera PC lub Mac, przeznaczonego do strumieniowego przesyłania plików przechowywanych lokalnie na tabletach lub PC i jak się okazuje, stało się to jeszcze łatwiejsze.

Interfejs został lekko przerobiony od naszego ostatniego spotkania na targach CES . Nowa aktualizacja v1.2 dodaje kompatybilność AirPlay jako „eksperyment” za treści online (sprawdź pełną lista zmian). Oprogramowanie Media Manager na PC ułatwia porządkowanie zawartości do odtwarzania na tabletach.

W sumie chodzi o to, aby Boxee udostępniał „wideo w każdym miejscu, aby odkryć, oglądać i dzielić się”, bez względu gdzie jesteś.

Boxee

Oceń post
tags:
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *