Nowa seria telewizorów Philips The Xtra z ekranami MiniLED
0

Nowa seria telewizorów Philips The Xtra z ekranami MiniLED

0

Premierą na rynku jest seria The Xtra obejmująca nowe modele oparte o technologię MiniLED. 

Pierwszy z nich to Philips 9308 MiniLED oferujący świetne parametry w przystępnej cenie. Wyjątkowa jakość wyświetlanych treści to zasługa procesora obrazu Philips P5 siódmej generacji oraz topowego panelu z odświeżaniem 120 Hz o jasności szczytowej na poziomie 1000 nitów. Telewizor pokrywa aż 98% zakresu barwowego ze specyfikacji Digital Cinema Initiative (DCI), a trójstronny system Ambilight zapewnia niezwykle wciągający obraz. 

Na uwagę zasługuje również znakomity dźwięk, który wydobywa się ze skierowanych do przodu głośników w systemie audio 2.1 o mocy 64 W, który został zaprojektowany przez Bowers & Wilkins. Widzowie mogą również cieszyć się bogatą biblioteką aplikacji i treści na żądanie dzięki ulepszonym i rozbudowanym opcjom Smart TV stworzonym przez inżynierów TP Vision.

Pod względem wzornictwa Philips 9308 MiniLED wyróżnia się bardzo wąską metalową ramką w ciemnym antracytowym kolorze z cienkim paskiem na dole ekranu o szczotkowanym wykończeniu, identycznym jak na podstawie telewizora. Całość uzupełnia ciemna tkanina Kavdrat Audiomix pokrywająca maskownicę głośników. Model Philips 9308 MiniLED trafi do sprzedaży w trzecim kwartale 2023 r. w rozmiarach 55 i 65 cali.

Drugi z telewizorów z serii The Xtra to Philips 9008 MiniLED również wyposażony w procesor obrazu 7th Gen Philips P5, panel z odświeżaniem 120 Hz o jasności szczytowej na poziomie 1000 nitów i system audio 2.0 o mocy 40W. Dostępny będzie w sprzedaży w trzech rozmiarach – 55”, 65’’ oraz 75”. W przypadku tego modelu ekran zostanie osadzony na wąskich nóżkach w kolorze antracytowej szarości.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *