Apple wypuszcza nowe oprogramowanie układowe MagSafe Duo
0

Apple wypuszcza nowe oprogramowanie układowe MagSafe Duo

0

Apple zaktualizowało oprogramowanie układowe ładowarki MagSafe Duo. Jest ona przeznaczona do modelai Apple Watch i kompatybilnymi z MagSafe modelami iPhone’a.

Pojawił się w 2020 roku wraz z modelami iPhone’a 12 i nie miał wcześniej aktualizacji oprogramowania układowego. To pierwszy raz, kiedy Apple ulepszyło oprogramowanie ‌MagSafe‌ Duo. Niestety nie ma dostępnych notatek, nie jest jasne, co się zmieniło.

‌MagSafe‌ Duo ma na celu ładowanie iPhone’a i zegarka Apple Watch. Niestety nie działa to za dobrze z przewymiarowanym Apple Watch Ultra. Co prawda Apple opublikowało dokument pomocy instruujący ludzi, jak najlepiej dostosować Apple Watch Ultra do ładowania za pomocą tego urządzenia. Niektóre przypadki wymagają zdjęcia opaski. Apple Watch Ultra nie jest wymieniony jako obsługiwane urządzenie na stronie MagSafe Duo w witrynie Apple.

Nie ma jasnej metody aktualizacji oprogramowania układowego ‌‌‌MagSafe‌‌‌ Duo, ale musi być ono włączone i podłączone do urządzenia Apple, aby aktualizacja oprogramowania mogła się rozpocząć.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.