Nowa generacja telewizorów z serii Performance z lepszą specyfikacją i dedykowanym soundbarem
0

Nowa generacja telewizorów z serii Performance z lepszą specyfikacją i dedykowanym soundbarem

0

Na 2022 rok Philips TV zapowiada odświeżenie cieszącej się popularnością wśród konsumentów serii Performance. W tym roku będzie ona obejmować zarówno nowy model telewizora Philips 8807 o ulepszonych parametrach, jak i nowy wielofunkcyjny soundbar Philips B8507 3.1 z Dolby Atmos. Oba urządzenia zaprojektowano zgodnie z koncepcją, która stoi od samego początku za serią Performance: produkty będące odpowiedzią na oczekiwania ogromnej części konsumentów poszukujących w niewygórowanej cenie sprzętów łączących najważniejsze funkcje modeli z wyższej półki. Telewizor Philips 8807 i soundbar Philips B8507 będą dostępne w Polsce od lipca tego roku.

Propozycja dla fanów gier

Seria Performance jest także świetnym rozwiązaniem dla graczy. Telewizory posiadają złącze HDMI 2.1 eArc, obsługują technologię VRR dla treści 4K w częstotliwości 48-120 Hz z prędkością przesyłu 48 Gb/s, Auto-Low-Latency oraz są kompatybilne z FreeSync Premium. Urządzenia mogą pochwalić się niskim input lagiem na poziomie 9 ms.Nowym dodatkiem w trybie gier jest wyświetlany na ekranie pasek dostępu do ustawień obrazu i dźwięku z uproszczonym menu, dzięki któremu można szybko sprawdzić i dostosowywać parametry podczas grania. Użytkownicy mogą również łatwo włączyć tryby VRR i AMD FreeSync.

Bezprzewodowy dźwięk 

Telewizory z serii Performance oferują dźwięk wysokiej jakości dzięki systemowi audio o mocy 20 W z dwoma głośnikami skierowanymi w dół oraz obsługują format Dolby Atmos. Urządzenia są w pełni kompatybilne z Home Wireless System z technologią DTS Play-Fi, która umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości i stworzenie sterowanego aplikacją systemu umożliwiającego podłączenie do telewizora głośników znajdujących się w innych pomieszczeniach.

Z myślą o użytkownikach telewizorów z serii Performance, którzy preferują kinowe doznania zarówno pod względem jakości obrazu, jak i dźwięku, powstał dedykowany  wielofunkcyjny soundbar Philips B8507 3.1 z obsługą formatu Dolby Atmos. Jest on w pełni kompatybilny z Home Wireless System i pozwala rozbudować bezprzewodowy system audio o kolejne elementy. Alternatywnie po aktualizacji systemu na 2022 rok telewizory Philips mogą pełnić rolę kanału centralnego, gdzie po podłączeniu dodatkowych głośników z przodu i z tyłu oraz bezprzewodowego subwoofera można cieszyć się prawdziwym dźwiękiem przestrzennym z głębokim i zrównoważonym basem, który wypełni całe pomieszczenie.

Odświeżone wzornictwo

 

Telewizory z serii Philips Performance charakteryzują się minimalistyczną ramką w kolorze srebrnym, która po bokach i od góry jest bardzo wąska, co pozwala lepiej wyeksponować zalety systemu Ambilight. Całość uzupełnia smukła, ale stabilna zakrzywiona podstawa (w modelach od 43 do 65 cali) oraz wąskie nóżki (w modelach 77 i 86 cali).

5/5 - (1)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *