Nowa aplikacja Muzyka w iOS 11

Nowa aplikacja Muzyka w iOS 11

0

Już od dłuższego czasu mówi się o tym, iż Apple chce wzbogacić usługę Apple Music o materiały wideo. W ramach abonamentu użytkownicy mogliby oglądać programy rozrywkowe, czy materiały dokumentalne. Oficjalnie już wiadomo, że w nadchodzącym czasie do oferty trafi show „Planet of the Apps” oraz „Carpool Karaoke”, a to tylko początek.

Ostatni z wymienionych programów miał pojawić się na ekranach wczesną wiosną , choć Apple poinformowało ostatnio o jego opóźnieniu. Przyczyną może być informacja podana przez Jimmy’ego Iovine’a. Zdradził on, że już niedługo usługa Apple Music przekształci się w twór godny miana współczesnej popkultury oferując na żądanie również treści wideo.

Pod kątem nowych materiałów zmieni się również aplikacja Muzyka. Zaktualizowana swoją premierę będzie miała wraz z prezentacją systemu iOS 11 podczas czerwcowego WWDC. Tylko do końca tego roku Apple ma w ramach swojej usługi wyemitować aż 10 różnych tytułów wideo. Wśród nich znajdzie się wspomniany we wstępie „Carpool Karaoke” i „Planet of the Apps”, a także serial będący formą biografii Dr. Dre.

Pojawiły się również pogłoski o materiałach dokumentalnych dotyczących działaności wytwórni muzycznych związanych z gatunkiem hip-hop.

Źródło: Bloomberg

 

Nowa aplikacja Muzyka w iOS 11

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *