Nokia dla Apple
0

Nokia dla Apple

0


Z oczywistych względów Nokia niechętnie współpracuje z Apple i nie ma zwyczaju wspierać produktów spod znaku jabłka. Ostatnio jednak firma zdecydowała się wypuścić program do aktualizowania oprogramowania telefonów Nokia, współpracujący z komputerami Mac.

Często mogliśmy analizować porównania telefonów Nokia z iPhonem- przykładem może być ostatnia konfrontacja z modelem C7, której wyniki przedstawia nam serwis phonegg.com.
O stosunku obu firm względem siebie również pisaliśmy jakiś czas temu. Nokia wszystkie kolejne generacje iPhone’a uważa za bezpośrednie zagrożenie i rywalizuje z Apple w tej dziedzinie. Ostatnio jednak firma musiała zakopać wojenny topór z uwagi na posiadaczy Nokii, którzy korzystają z komputerów Mac.

W wyniku tego powstała wersja programu Nokia Software Updater dla Mac OSX. Aplikacja nie posiada większych problemów, poza ostrzeżeniem, że rozłączenie telefonu z komputerem w trakcie dokonywania aktualizacji grozi jego trwałym uszkodzeniem ( podobnie z resztą jak w wypadku z systemem Windows ).

Na pewno informacja o jej dostępności ucieszy wspomnianych wcześniej użytkowników.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *