Niektórzy posiadacze iPhone’a 14 nie mogą używać AirDropa
0

Niektórzy posiadacze iPhone’a 14 nie mogą używać AirDropa

0

AirDrop nie działa zgodnie z przeznaczeniem w niektórych modelach iPhone’a 14. Część osób, które chcą wysłać plik do odbiorcy ze swoich kontaktów nie może dokończyć przesyłania. Wiele użytkowników skarży się na ten temat na forach Internetowych.

Plik wysłany do osoby z kontaktów wyświetla komunikat dotyczący czekania przez czas nieokreślony. Natomiast osoba po drugiej stronie nie otrzymuje wiadomości o zaakceptowaniu przesyłania.

Wydaje się, że problem dotyczy modeli iPhone 14, a nie iOS 16. Jednak możliwe jest, że niektóre osoby korzystające z iOS 16 również mogą napotkać pewne problemy. W tej chwili problem ten dotyczy tylko posiadaczy iPhone’a 14. Użytkownicy wspominają na forach, że jest sposób aby tę usterkę w pewien sposób ominąć. Należy zmienić ustawienia AirDropa na „Wszyscy” zamiast „Kontakty”. Wiele posiadaczy iPhone’ów 14 próbowało kontaktować się z Apple za pośrednictwem wsparcia. Firma najprawdopodobniej zdaje sobie sprawę z powagi problemu, zatem w najbliższej przyszłości można spodziewać się poprawki.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *