Netflix nie podwyższy cen za subskrypcję subskrybentom z App Store

Netflix nie podwyższy cen za subskrypcję subskrybentom z App Store

0

Netflix od dwóch lat doskonale sobie radzi na polskim rynku. W chwili obecnej nie jest w stanie dorównać mu żaden inny serwis zadomowiony w kraju nad Wisłą. Netflix bije na głowę konkurencję nie tylko ofertą filmów i seriali ale także, co nie jest bez znaczenia, niezawodnym systemem rekomendacji i częstymi aktualizacjami bazy materiałów. W ten sposób jest w stanie zatrzymać na dłużej dotychczasowych subskrybentów nawet w świetle podwyżek cen abonamentu jakie miały zostać wprowadzone na początku tego roku.

1 grudnia 2017 roku serwis Netflix poinformował drogą mailową subskrybentów również tych z App Store, iż zwiększy się abonament za usługę. Cena za najpopularniejszy pakiet dotyczący dwóch urządzeń miała zostać podniesiona o 8 zł i wynieść 42,99 zł miesięcznie. Należy pamiętać, iż użytkownicy, którzy wykupili dostęp do serwisu z poziomu aplikacji mobilnej z App Store dotąd traktowani byli ulgowo płacąc niższe kwoty za subskrypcję. Podwyżki miały właśnie nadejść jednak jak się okazuje taryfa pozostanie ta sama.

Serwis zdecydował się w ostateczności nie podnosić cen za abonament użytkownikom z App Store, a więc obowiązują ceny: 29,99 za pakiet podstawowy, 34,99 zł za dwa ekrany i najdroższy 44,99 zł. Osoby, które wykupiły dostęp do usługi z poziomu strony WWW będą musiały pogodzić się z podwyżkami.

Taki ruch serwisu Netflix ciekawi biorąc pod uwagę także ostatnie doniesienia o możliwości przejęcia platformy przez Apple.

 

Netflix nie podwyższy cen za subskrypcję subskrybentom z App Store

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *