Najnowsza aktualizacja TikToka ulepsza edytowanie filmów
0

Najnowsza aktualizacja TikToka ulepsza edytowanie filmów

0

TikTok ogłosił aktualizację swojej aplikacji. Zawarte są w niej nowe narzędzia do edycji filmów. Użytkownicy będą teraz mogli dostosowywać klipy, dźwięki, obrazy, a nawet tekst bezpośrednio w aplikacji. Dzięki temu nie ma konieczności korzystania z aplikacji innych firm.

Aplikacja już wcześniej oferowała podstawowe narzędzia do edycji wideo. Jednak najnowsza aktualizacja pozwala na więcej. Na przykład można teraz ustawiać, wycinać i dzielić filmy oraz dźwięki. Dodawanie i edytowanie tekstu do klipów zostało uproszczone. Dodatkowo dostępna jest opcja dodawania zdjęć i nakładek wideo dla obrazu w obrazie.

Inne nowe narzędzia obejmują opcje dostosowywania prędkości wideo, obracania lub powiększania poszczególnych klipów oraz dodawania efektów dźwiękowych. Firma twierdzi, że nowe narzędzia „umożliwiają ludziom cieszenie się większą swobodą twórczą”.

Ale to nie jedyne funkcje dostępne w najnowszej aktualizacji TikToka. Zwiększa się również limit znaków w opisach postów i nie tylko.

Według TikToka nowe funkcje są obecnie udostępniane użytkownikom na całym świecie. Aplikacja na iOS jest dostępna bezpłatnie w App Store.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.